Google Street View Trusted

Google Street View Trusted

 

 •  

Google Lisanslı Ajansıyız ve Google Sokak Görüntüsü teknolojisini kullanıyoruz.

 • Google İşletme hesabınız yoksa hemen oluşturuyoruz, varsa içeriğini güncelliyoruz.
 • Google’ın onay verdiği teknik ekipmanları kullanarak, iş yerinizin 360 derece yüksek kalite fotoğraflarını çekiyoruz.
 • Bunları bilgisayar ortamında düzenleyip, Google’a yüklüyoruz.
 • Google arama sonuçlarında veya Google Haritalarda, iş yerinizin bilgilerini içeren kutu görünmeye başlıyor.
 • Bu kutuda “Dışını Görün” yerine artık “İçini Görün” seçeneğini gösterebiliyoruz. Tıklandığında da, ziyaretçileri, iş yerinizin içini gösteren ve 360 derece çekilmiş onlarca fotoğraftan oluşan bir sanal tura çıkarıyoruz.

Konuyla ilgili daha fazla bilgi edinmek, avantajları öğrenmek, fiyatlar hakkında bilgi edinmek için bizi arayın. Dilerseniz detayları telefonda anlatabiliriz veya talebiniz olursa sizi iş yerinizde ziyarete gelebiliriz.

Bu projenin işletmelere avantajları nedir?

 • Hedef kitleniz işletmenizi sanal gezinti teknolojisi ile cep telefonu, tablet ya da bilgisayarlardan kolayca gezebilir.
 • Benzerlerine göre düşük maliyetli olmasına karşın fayda oranı yüksektir.
 • Google Maps ile entegre olarak çalışır.
 • Google Arama sonuçlarında görünürlüğünüz artar.
 • Potansiyel müşterilere ulaşmayı kolaylaştırır.
 • Sanal turunuzu web sitenizde yayınlayabilir, hedef kitlenize işletmenizi ve ürünlerinizi yakından tanıma şansı sağlayabilirsiniz.
 • Sosyal medya üzerinde de kullanılabilen etkin bir pazarlama aracıdır.
 • Cep telefonu, tablet ve pc ortamlarında kullanılabilir.

Google Teknolojisiyle; İşletmenizin
Sanal Turunu Oluşturalım !

Google Business View interaktif bir sanal turdur. Müşterilerinizin Google aramalarında, Google haritalarda ve Google Plus’da işletmenizin içerisinde sanal gezinti yapmasını sağlar. Bu sayede internet üzerinden müşterilerinize tanıtım yapar ve hem websitenizi hem de işletmenizi ziyaret etmelerini sağlarsınız.

Müşterilerinizin İşletmenizi 360 Derece Gezmesine Olanak Verin !

İnternet kullanıcıları Google Haritalar’da bir mekan aradığında artık o mekanın konumunu bulmakla kalmayıp içerisine kadar girebilmekte ve mekan ambiyansını 360 derece görebilmektedir. İşletmenizin kapısından giren bir internet kullanıcısı 360 derece işletmenizi incelemekle kalmayıp aynı zamanda adım adım içeride gezinebilmektedir.

 

Google Aramalarında Öne Çıkın !

İnternet kullanıcıları Google’da firmanız ile ilgili kelimelerde arama yaptığında karşısına websiteniz ile birlikte Google Business View sayesine “İçini Görün” seçeneği de çıkıyor! Potansiyel müşterileriniz işletmenizin içini de görerek mekanınızı inceleme ve tanıma fırsatı buluyor; bu sayede müşterinizin aklında herhangi bir soru işareti kalmıyor ve rakipleriniz yerine sizin mekanınızı / işletmenizi seçiyor!

Google Haritalar’da İşletmenizi Sergileyin !

Yemek yiyecek bir mekan ararken, kalacak bir otel bakarken, yolumuzun üzerinde kahve içecek bir cafe ararken kullandığımız Google Haritalar artık insanlara mekanın içerisini de gösterme ve gezdirme yeteneğine sahip!
Üstelik Google Haritalar’da işletmenizin bulunup bulunmaması da önemli değil; siz bize bırakın Google Haritalar’da da mekanınızı sergileyelim.

Websiteniz’de Sergileyin !

360 derece sanal işletme turunuzu websitesinizde de istediğiniz boyutlarda yayınlayabilirsiniz.Böylece websitenizi ziyaret eden kullanıcılar işletmenizin içerisinde sanal bir tur atarak işletmenizi ve ürünlerinizi daha yakından tanıma şansına sahip olur.
Özellikle AVM, otel, restorant ve galeri gibi işletmelerde websitesinde 360 sanal tur yayınlayan işletmelerin geri dönüş alma oranı artmaktadır.

Tüm Mecralarda ve Mobil Uyumlu

İşletmenizin 360 derece sanal turu Google Haritalar, Google Arama Sonuçları, Google Plus Sayfanız ve Websiteniz üzerinden %100 mobil uyumlu olarak yayınlansın.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ İSTEYİN

Google Servisleri ile Tam Entegre Çalışır

 

Google Arama

Google’daki işletme girişiniz, şirketinizin en görünür öğesidir. Street View içeriği ile çevrimiçi varlığınızı geliştirin.

 

 

Google Haritalar

Bayrağınızı dikin. Potansiyel müşteriler sizi Google Haritalar’da aradığında karşılarına çıkan ilk sonuçların harika olmasını sağlayın.

 

Oteller için Arama

 

Google Arama’da veya Google Haritalar’da mülkünüzü bulduklarında seyahatseverlere otelinizin turunu sunun.

 

 

 

MÜŞTERİLERE, ARADIKLARI GÜVENİ VERİN

Doğru restoranı, kafeyi veya oteli seçmek genellikle komplike bir karardır. Kullanıcıların daha işletmenizin bulunduğu konuma gelmeden söz konusu konumla ilgili deneyim kazanmalarına olanak tanıyan, üçüncü taraflarca hazırlanmış yüksek kaliteli sanal bir turla tüketicilerin işletmenize güven duymasını sağlayın. Bu sürükleyici sanal deneyimler, potansiyel misafirlerde ve devamlı müşterilerde daha yüksek güven duygusu uyandırır.

İŞLETME İÇİN FOTOĞRAF ÇEKİMİ İSTE

 

Google Street View Trusted İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ